درباره ما

به نام خداوند مهربان

شرکت کالا مدرن نیک اندیشان (کالومین) با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل پست مرکزی، حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری و موسسه حامی پیوند کارآفرینان  با ایجاد تیم جوان و متخصص در یک محیط پرتلاش و خلاق شکل گرفته است. اکنون پس از 2 سال تحقیقات و پژوهش بر روی مطالعات بازار، مشتری و تولیدات واحدهای کسب و کار توانسته است شکل جدیدی از فروش اینترنتی کالا و خدمات را در راستای حمایت از مصرف کننده ارائه نماید و علاوه بر آن، رویکرد گروه کالومین، حمایت از تولیدکنندگان کالا وخدمات با کیفیت ایرانی نیز می باشد.

سیستم این سامانه به نحوی ایست که با افزایش تعداد فروش کالا در یک زمان مشخص، منجر به کاهش قیمت خرید  کالا برای تمام مشتریان خواهد شد و همه در سود خرید مشارکت می کنند تا جاییکه قیمت خرید کالا تا قیمت عمده فروشی کاهش پیدا می کند.

شرایط را به گونه ای طراحی و پیاده سازی نمودیم تا مشتری بتواند کالا و خدمات مورد نیاز خود را تا  قیمت رقابتی بازار خرید نماید و علاوه برآن از جوایز و هدایا  بصورت اعتبار قلک خود، بهره مند گردد. شایان ذکر است که مشتری می تواند حتی تا اعتبار قلک خود نیز بدون پرداخت پول از کالومین خرید نماید.

تمام تلاش گروه کالومین بر اساس کسب اعتماد مشتری، ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات، قیمت رقابتی کالا و خدمات و ارسال مطمئن به مشتری می باشد و بعبارتی دیگر « مشتری محوری در مرکزیت تصمیم‌های کالومین و تک تک افراد شرکت است »

مهمترین هدف این گروه، کسب اعتماد مشتریان محترم می باشد که قطعا همراهی و حمایت مشتریان عزیز در این راستا، کمک بسیار شایانی به گروه در ارائه بهترین کیفیت کالا و خدمات با قیمت رقابتی موثر در سامانه  www. Kalomin.com  خواهد بود.

تلاش گروه در شرایط اقتصادی حال حاضر بدنبال بهترین روش اجرایی برای کسب حداکثری رضایت مندی مشتریان در قیمت و کیفیت خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود می باشد تا جاییکه با توکل به خداوند منان بتوان به شعار « بیایید خرید را برای " همه"  آسان نماییم » جامعه عمل بپوشانیم  و مدال بالاترین نمره قبولی را از سوی مشتریان گرامی دریافت نماییم.

مشتریان عزیز ما در کنارتان هستیم ... پس ما را در راه کسب رضایتمندی حداکثری در خریدتان، حمایت کنید.

شماره ثبت : 62291

مجوز رسانه (کد شامد): 1-2-297736-65-3-2

مجوز اینماد : از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت - دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره 

شماره اظهارنامه مالکیت معنوی : 139650140001071655 مرکز مالکیت معنوی

پست لجستیک : اداره کل پست مرکزی خراسان رضوی - طبقه چهارم